Ataköylüm
Üye Girişi   Üye Ol!
  facebook twitter telefon
Oto İkinci El
 
 
Döviz Kurları
Alış Satış
Dolar : 32.907 TL 32.966 TL
Euro : 35.808 TL 35.873 TL

Güncel : 15/07/24 00:09
 
 
 
Oto Kuaför Hizmeti

 

-Detaylı İç Temizleme Sistemi
-Kir ve Leke Önleme Sistemi
-Deri, Vinyl, Temizleme ve Koruma
-Çizik Giderme Sistemi
-Boya Parlatma ve Koruma Sistemi
-Motor Temizleme ve Koruma Sistemi
-Su İtici Cam Kaplaması
-Jant ve Lastik Temizleme ve Koruma
-Boya Üstü Zift, Reçine, Kimyasal Madde Temizleme
-Koltuklardaki Sigara Yanığı ve Deliklerin Tamiri
 
   
Boya Parlatma ve Koruma Sistemi
Aracın dış yüzeyindeki boya zaman içerisinde, zararlı ultraviyole ışınları, asit yağmurları, ağaç reçinesi, kuş pisliği, yollardaki zift, katran gibi dış etkenler nedeniyle matlaşır. Boyanın canlılığı ve parlaklığı gün geçtikçe kaybolur.

ATAKÖYLÜM boya parlatma ve koruma sisteminde tüm bu olumsuz detaylar, boya temizleme, çizik giderme ve parlatma işlemleri uygulanarak yok edilir. Özel boya koruma ürünümüzün uygulanması sonrasında, koruma altına alınmış boya yüzeyi sağlanarak, aracınız uzun süre canlı ve parlak bir görünüme sahip olur.
 
Detaylı İç Temizlik ve Koruma Sistemi
Aracınızın iç mekanlarında dikkatsizlikten kaynaklanan sigara isi, kötü kokular, lekeler ve benzeri kirlilik durumları, iç mekan malzemelerin dokusal özelliklerine göre formülüze edilmiş ürünlerimizle giderilir.


Sistemimizde aracın iç kısmı için özel ürünleri kullanılarak profeyonel yöntemlerle temizlenir. Torpidodan tavana, taban halısından havalandırma ızgaralarına tam 50 ayrı noktada uygulama yapılır.

Detaylı temizleme işlemlerinin ardından uygulanan kumaş, deri vinly koruma ürünlerinin sayesinde, kumaşların zamansız aşınıp eskimesi önlenir. Plastik ve vinly yüzeylere toz, kir bulaşması engellenir. Otomobil içerisinde mükemmel bir temizlik koruma sağlanırken, kötü koku ve bakterilerden uzak, göz kamaştırıcı bir iç mekan oluşturulur.
 
Motor Temizleme ve Koruma Sistemi

ATAKÖYLÜM motor koruma sisteminde sadece yüzeysel değil iç ve alt kısımlardaki temizlenmesi gereken tüm noktalara ulaşılarak derinlemesine bir temizlik sağlanması sonrasında özel motor koruma ürünü uygulanır. Böylece dış etkenlerin motora verebileceği zarar en aza indirgenmiş olup uzun süreli, kalıcı bir temizlik sağlanmış olur.


Motor yıkamada kullanılan sıcak su, mazot ve benzeri ürünlerin plastik ve metal aksamalara zarar verdiği bilinmektedir. ATAKÖYLÜM tüm bu sorunları ortadan kaldırmakta ve güvenilir motor temizliğine imkan vermektedir.

Zamanla aracınızın motorunda biriken kirler, zift, katran ve yağ tortuları bir süre sonra aracın çalışma düzenine etki ederek yakıt sarfiyatını artırır. Motor yıpranarak ömrü kısalır

 

 

 

Fotoğraf Galerisi
Pasta
Pasta
Pasta
Pasta
Pasta
Pasta
Pasta
Pasta
pasta
Pasta
Pasta
pasta


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Videolar

 

 

 

 

 

 

p>

 

 

 

 

 

 
Tüm Hakkı Saklıdır © 2024 - Bu Site "Ataköylüm" aittir.   Web Tasarım: Vizly.Com
Toplam Ziyaret : 844946 Ortalama : 180.85 Kişi/Gün Bugün : 99 Kişi/Gün
SSL Certificate